|  Het Westgate Las Vegas Resort & Casino — het voormalige International Hotel waar Elvis Presley tussen 1969 en 1976 zijn legendarische concertreeks gaf — heeft de suite waar Elvis destijds verbleef volledig heringericht en opnieuw geopend als de Imperial Sky Villa.
Deze exclusieve ruimte, gelegen boven in het hotel, is gerestaureerd en opnieuw ingericht in het kader van het herdenkingsjaar rond Elvis’ 90ste verjaardag. Volgens Cami Christensen, president en general manager van het Westgate, “staan gasten werkelijk waar de King ooit regeerde, ondergedompeld in zijn geest en nalatenschap.”
De suite, jarenlang niet toegankelijk voor publiek, is nu opnieuw beschikbaar voor reserveringen. De vernieuwde villa combineert modern comfort met verwijzingen naar Elvis’ verblijf, waaronder een stijlvolle presentatie van foto’s en memorabilia.
| |